Canan Karatay’dan Rockefeller Tıbbı Yorumu !

Canan Karatay’dan Rockefeller Tıbbı Yorumu !

Prof. Dr. Canan Karatay, Karatay Sözü ismini verdiği Youtube kanalı üzerinden ” ROCKEFELLER TIBBININ HEDEFİ NE??? GÜNÜMÜZ TIBBININ…

Prof. Dr. Canan Karatay, Karatay, Rockefeller Tıbbını eleştirdi. Karatay, “Koronanın başında Kelle Paça dediğim İçin kıyamet koptu” dedi.

Rockefeller tıbbı olarak adlandırdığı modern tıbbın merkezinde hastanın olmadığını dile getiren Prof. Dr. Canan Karatay, “Ayrım buradadır. Rockefeller tıbbı; kılavuzlarla, diplomalı hekimlere yapmalarını istediklerini yaptırmaktır. Hekimlere bunu yaptırtmaktır. Hekimlere bunu kongreler, seyahatler düzenleyerek, promosyonlar vererek, fon olarak yaptırmaktalar. Tıp mecmuaları onların elinde. İstemedikleri gerçek bilim araştırmaları; onların desteklemediği ve onların aksi bilgi verecek araştırmaların hiçbiri yayınlanmaz. Büyük bir ağ kurulmuştur bunları engellemek için.” dedi

Bu Tıbba Karşı Olanlar Meslekten Men Edilmeye Çalışılıyor

Hazır yiyeceklerde, fast food tarzındaki yiyeceklerde, dükkanlarda satılan cipslerde ve ketçap yahut soya soslarında çin tuzu bulunduğunu dile getiren Prof. Dr. Canan Karatay, “Onlar size çok lezzetli gelir. Tabii ki lezzetli gelir.  İki saat sonra tekrar isterseniz. Yedikçe mutlu olursunuz. Beyniniz uyarılır. Pakete girmiş cipsler de çok tehlikeli. Aynı zamanda bunlar, dondurulmuş bütün gıdalarda da var. Hazır yiyeceklerde de var. Dondurulmuş pizza olabilir, dondurulmuş patatesler olabilir. Hazır kızartmalar, annelerin çok kolayına geliyor. Alıp kızartıyorlar. Ay ne lezzetli. Çocuklar sussun. Efendim markete gidiyoruz. Onları içeriden alıp eline veriyoruz. Çocuklar bunun karşılığında susuyorlar. İşte Rockefeller tıbbına karşı olan kişiler susturuluyor. Suçlanıyor. Cezalandırılıyor. Meslekten men edilmeye çalışılıyor. Halbuki Hipokrat yemini etmiş olan hekimler, hepimiz, bütün hekim camiası. Önce zarar verme dememiz lazım. Çünkü bunların; hastalıkların temelinde bunların yattığı biliniyor. Senelerden beri 1950lerden beri, 1960lardan beri bilinen bir gerçek bu. Yeni bir şey değil. Dile getiriyoruz.” diye konuştu.

Prof. Dr. Canan Karatay

Prof. Dr. Canan Karatay: “Tembelliğe Alıştırıldık”

Çocuklarımızı, bebeklerimizi, anneleri, süt veren anneleri, hastalarımızı mümkün olduğu kadar bu tarz hazır gıdalardan uzak tutmakta yarar olduğunu dile getiren Prof. Dr. Canan Karatay şunları söyledi, “Evde kendi yiyeceklerimizi hazırlayacağız. Tembelliğe alıştırıldık. Çünkü burada rıza imalatı yapıldı. Çiftçiye gidilip sen ineği niye sağacaksın denildi. Ben sana süt tozu, süt tozundan hazırlanmış süt kutularını dizeyim, git oradan al, ne uğraşacaksın denildi. İşte bunlar hepsi hakikaten rıza imalatının sonucu. Tabii herkes rahatına düştü. Tembelleşti. Halbuki evde bunlar yapılacak”

Bu Gıdalar Vucüttaki B Vitaminini Azaltıyor

Çin tuzu ve benzeri tatlandırıcı içeriklerin vücuda girdiği zaman yarattığı etkilerden bahseden Prof. Dr. Canan Karatay, “Vücutta B vitaminleri azalıyor. B vitaminleri azalınca da vücutta glutatyon üretilemiyor. B vitaminleri azalınca da vücutta şeker metabolizması bozuluyor. B vitaminleri azalınca, bütün sinir sistemi, sinapslarda olan ileti sistemi bozuluyor. Bunun sonucunda; erken bunama, demans, alzheimer, parkinson. Bunlar yaşanabiliyor. Bunlar nörodejeneratif hastalıklar dediğimiz hastalıklar. Onun dışında da vücudumuzda gördüğümüz diğer kronik hastalıklara sebebiyet verebiliyorlar. Bunu açıklamak istiyorum çünkü Rockefeller tıbbının uyguladığı kılavuzlara bu girmez.” dedi.

Koronanın Başında Kelle Paça Dediğim İçin Kıyamet Koptu

Rockefeller tıbbının ve kılavuzların dışında iş yapan hekimlerin küçümsendiğini, onlarla alay edildiğini vurgulayan Prof. Dr. Canan Karatay, “Ben koronanın başında kelle paça dedim diye kıyamet koptu, alay edildim. Karbonatla gargara yaparsak virüs bulaşmaz dedim, C vitamininden bahsettim. C vitamini çok önemli. Çünkü vücudumuzda tahribat yapan; çin tuzunun yahut aspartamın etkilerini C vitamini giderebilir, tedavi edebilir. Hücrelerimizi güçlendirebilir. Bu söylediklerim Rockefeller tıbbının dışında olduğu için kimse tarafından kabul edilmiyor. C vitamini dışında, D vitamini anti-kanserojendir. D vitamini o kadar önemli bir vitamindir. D vitamini de vücutta otoimmune sistemimizi ayarlayan çok önemli bir vitamindir. Otoimmune sistemimiz çok hızlı çalışırsa ayarlar düzeltir, az çalışırsa onu yükseltir. Aynı zamanda beynin iyi çalışması için yüksek doz gerçek D vitaminine ihtiyacı vardır beynin. O halde D vitamini de alındığı zaman; alzheimer olunmaz, parkinson olunmaz, ALS olunmaz, MS düzelir. Bütün otoimmune hastalıklar, kronik tiroidit, bağırsaklar düzeli, bağırsak florası düzelir.” diye konuştu.  (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Kaynak: sağlık haberi

Para Fonu
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos