Evcil Hayvan Sigortası’nda Şampiyon Kediler

Evcil Hayvan Sigortası’nda Şampiyon Kediler

Türkiye’nin lider dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, Evcil Hayvan Sigortası seçenekleriyle evde ve yolculuklarda oluşabilecek acil durumlar, ameliyatlar ya da ilaç harcamaları gibi birçok konuda güvence sağlıyor. 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeklerin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlayan poliçeler, acil tedavilerin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de

Türkiye’nin lider dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, Evcil Hayvan Sigortası seçenekleriyle evde ve yolculuklarda oluşabilecek acil durumlar, ameliyatlar ya da ilaç harcamaları gibi birçok konuda güvence sağlıyor.

6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeklerin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlayan poliçeler, acil tedavilerin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de karşılıyor. Üstelik çoğu poliçe, ücretsiz ve indirimli ek hizmetler de sunuyor; bunlar arasında yılda bir ücretsiz muayene, göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi, indirimli mikroçip takılması ve köpek eğitimi hizmetleri de yer alıyor.

Sigortam.net üzerinden son 1 yıl içerisinde yapılan sigorta oranlarına bakıldığında en çok kedilerin sigortalandığı görülüyor. Sigortam.net verilerine göre sigortası yapılan patili dostlarımızın %59’unun kedi olması dikkat çekiyor.

 

Tatil Sezonunda Risklere Karşı Evcil Hayvan Sigortası’nın İhmal Edilmemesi Gerektiğini Hatırlatıyoruz.

Tatil Sezonunda Risklere Karşı Evcil Hayvan Sigortası’nın İhmal Edilmemesi Gerektiğini Hatırlatıyoruz.

Bora Uludüz: Tatil Sezonunda Risklere Karşı Evcil Hayvan Sigortası’nın İhmal Edilmemesi Gerektiğini Hatırlatıyoruz.

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, giderek artan veteriner masrafları ve sağlık giderlerinin evcil hayvan sahiplerini en çok zorlayan konuların başında geldiğini belirterek şunları söyledi; “Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet çeşitliliğimizi artırmak ve ihtiyaç duyulan her noktada çözümler üretmek en büyük hedeflerimizden biri. Geçtiğimiz yıl platformumuza dahil ettiğimiz sigorta ürünleri, çok değerli bir sigortacılık çözümü sunuyor. Giderek artan veteriner masrafları karşısında hayvan sahiplerinin bütçesini koruduğu ve en önemlisi, patili dostlarımızın sağlığının ekonomik nedenlerle tehlikeye girmesini önlediği için bu ürünün bizim açımızdan özel bir önemi var. Özellikle yaz dönemlerinde artan seyahatlerle ve risklerle birlikte, minik dostlarımızın sağlığını güvenceye alan Evcil Hayvan Sigortası’nın ihmal edilmemesi gerektiğini hatırlatıyoruz ve böyle bir ürün ile müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu.

 

Sigortanın Ana Teminatları

Sigortanın Ana Teminatları

 Evcil Hayvan Sigortası Ana Teminatları:

Evcil hayvan sigortası ana kapsamı genel olarak; acil tedavi, 3. şahıs mali sorumluluk ve kayıp ilanı teminatlarından oluşuyor. Ana teminatlar kapsamında tedavi masrafları limitler dahilinde %100 karşılanıyor. Örneğin; acil tedavi limiti 10.000 TL ise bu limite kadar tüm masraflar sigortadan ödenebiliyor.

  • Acil Tedavi: Evcil hayvanların acil sağlık sorunlarında tedavi masraflarını karşılar. Acil durum kapsamı genel anlamda şöyledir; trafik kazası, zehirlenme, yabancı bir cisim yutma, boğulma, kavga, kesik ve bir cismin batması, göz yaralanması, ısı çarpması, yanma/yanık, böcek sokması durumlarıdır.
  • 3. Şahıs Mali Sorumluluk: Kedi veya köpeklerden kaynaklı oluşabilecek üçüncü kişilerin yaşayabileceği bedeni ve maddi zararları kapsam altına alır.
  • Kayıp İlanı ve Ödül: Evcil hayvanın kaybolması durumunda kayıp ilanı ve ödül için belirli limitlerle masrafları karşılar.
  • Ek teminatlar ise ek prim ile poliçeye eklenebilen hizmetlerdir. Hastalık, ayakta muayene, teşhis ve tedavi giderlerini limitler dahilinde karşılanmasıdır.

Evcil Hayvan Sigortası’nda ek prim ödenerek avantajlı ek teminatlarla, poliçe kapsamı genişletilebiliyor ve ek teminatlar ile evcil hayvanların yaşayabileceği hastalıklar durumunda; sıklıkla ihtiyaç duyulan ayakta veteriner muayenesi, hastalık için teşhis ve tedavi masrafları da limitler dahilinde kapsam altında alınabiliyor.

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos