Pfizer Türkiye’den Gelenekselleşen Veli Toplantısı

Pfizer Türkiye’den Gelenekselleşen Veli Toplantısı

Pfizer çalışanlarının anne ve babaları, Pfizer Türkiye’nin ödüllü Levent199 Sirius ofisinde ‘Veli Toplantısı’ etkinliği için bir araya geldi. Veliler keyifli sohbetler, aktiviteler ve sağlıklı ikramlar eşliğinde iyi yaşam bilgilerini güncellerken, Pfizer’i daha yakından tanıyıp çocuklarının çalıştığı şirketin merkez ofisini keşfettiler. Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, toplantıyla ilgili şunları söyledi: “Pfizer olarak bilimi ve global

Pfizer çalışanlarının anne ve babaları, Pfizer Türkiye’nin ödüllü Levent199 Sirius ofisinde ‘Veli Toplantısı’ etkinliği için bir araya geldi. Veliler keyifli sohbetler, aktiviteler ve sağlıklı ikramlar eşliğinde iyi yaşam bilgilerini güncellerken, Pfizer’i daha yakından tanıyıp çocuklarının çalıştığı şirketin merkez ofisini keşfettiler.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, toplantıyla ilgili şunları söyledi: “Pfizer olarak bilimi ve global kaynaklarımızı, insanlara yaşamlarını uzatan ve anlamlı biçimde iyileştiren tedaviler sunmak için kullanmaya devam ediyoruz. Sadece sektöre değil, tüm İK dünyasına örnek olacak projeler geliştirip uyguluyoruz. Veli toplantısı da uzun yıllardır hayata geçirdiğimiz ve bu yıl yeniden canlandırdığımız bizim için çok özel bir proje. Pfizer’e değer katan çalışanlarımızın anne ve babalarını ofisimizde misafir etmek, onlara çocuklarıyla bir kez daha gururlanma fırsatı vermek, aynı zamanda kendi sağlıklarının önemini bir kez daha ebeveynlere hatırlatmak için harika bir toplantıyı daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşadık. İlgi gösteren tüm çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.”

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos