Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu PT-REQ12 Serisi ve PT-REZ12 Serisi 1 Çipli DLP™ lazer projektörler, 12.000 lm’ye kadar parlaklık, 4K çözünürlük ve 240 Hz’e kadar projeksiyon özelliğiyle görülmemiş deneyimler sunuyor Panasonic Connect Europe, Konum Tabanlı Eğlence endüstrisi için yeni üretim olanakları sunmak ve iş akışını basitleştirmek üzere tasarlanmış yeni nesil PT-REQ12 Serisi

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu PT-REQ12 Serisi ve PT-REZ12 Serisi 1 Çipli DLP™ lazer projektörler, 12.000 lm’ye kadar parlaklık, 4K çözünürlük ve 240 Hz’e kadar projeksiyon özelliğiyle görülmemiş deneyimler sunuyor

Panasonic Connect Europe, Konum Tabanlı Eğlence endüstrisi için yeni üretim olanakları sunmak ve iş akışını basitleştirmek üzere tasarlanmış yeni nesil PT-REQ12 Serisi (4K) ve PT-REZ12 Serisi (WUXGA) 1 Çipli DLP™ lazer projektörlerini duyurdu. 12.000 lm’ye kadar parlaklık, 4K çözünürlük ve minimum gecikme süresiyle 240Hz projeksiyon özelliği[1] sayesinde iki yeni seri, müzeler, sürükleyici deneyimler ve kiralama ve sahnelemede geçici kurulumlar için ideal hale geliyor.

Panasonic’in 2 eksenli piksel kaydırma teknolojisi olan Quad Pixel Drive’a sahip ilk 1 Çipli DLP™ projektör olan REQ12 Serisi, derin, pürüzsüz ve ayrıntılı otantik 4K görüntüler üretiyor. Minimum 6 ms veya daha az gecikme süresine sahip sorunsuz görüntüler için 240Hz projeksiyonu destekliyor. Ayrıca hızlı hareket eden nesnelere projeksiyon yapmak, etkileşimli uygulamaları ve sahne performanslarını zenginleştirmek için opsiyonel ET-SWR10 Gerçek Zamanlı İzleme Projeksiyon Haritalama Sistemi ile çalışacak şekilde tasarlandı.

Yeni optimize edilmiş lensler doğal kontrast performansını artırırken, yeni sahne analizi devresiyle geliştirilen Dinamik Kontrast, görüntünün aydınlık ve karanlık alanlarını daha iyi tanıyarak her sahneye canlı bir şekilde hayat veriyor. Kullanıcılar artık görüntüleme alanının dışındaki çakışmalarda siyah düzeyli bölgeleri azaltmak için siyah düzey ayarı ile geometrik ayar arasındaki bağlantıyı kaldırabiliyor. Birden fazla ekranda tamamen kesintisiz projeksiyon sağlamak için 17 adede kadar kontrol noktası kullanarak siyah kenarlık şeklini ekran eğriliğine göre ayarlamak da mümkün oluyor.

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu

Zahmetsiz İş Akışı, Geliştirilmiş Genişletilebilirlik

Her iki seri de daha sorunsuz bir iş akışı için ek işlevlere, arabirimlere ve seçeneklere sahip olması sayesinde kolaylıkla kurulabiliyor. Minimum 0,308:1 yansıtma açısı oranına ve 3,38:1 maksimum yansıtma açısı oranına sahip yeni lens serisi artık uzaktan kumanda aracılığıyla güçlendirilmiş çevresel odak[3] ayarı sunuyor. Lens kaydırma ayar aralığı artırılarak farklı alanlarda ayarlama yapılmasını kolaylaştırıyor.

Projektör bağlantısını uyarlamak, ölçeklendirmek ve genişletmek için Intel® SDM tarafından belirtilen bir yuva, opsiyonel olarak tescilli veya üçüncü taraf işlev kartlarını entegre edebiliyor. Bu kartlar arasında DIGITAL LINK terminal kartı, 12G-SDI terminal kartı ve Kablosuz Sunum Sistemi PressIT alıcı kartı da bulunuyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan ek özellikler arasında tercih edilen test modellerini projektöre kaydetme ve kaynak bağlantısı olmadan müşterinin içeriğini kullanarak kalibre etme imkanı yer alıyor. Geometry Manager Pro için önceden etkinleştirilmiş yükseltme kitleri, yazılım işlevselliğini daha da genişletebiliyor ve kamera aracılığıyla kenar karıştırmayı ve kalibrasyonu otomatikleştirerek sahada zamandan ve emekten tasarruf edilmesini sağlayabiliyor.

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu

Panasonic Yeni Nesil 1 Çipli Dlp Projektörlerini Duyurdu

Güvenilir Bakım Gerektirmeyen Çalışma İçin Tasarlandı

Bu seriler, 20.000 saat bakım gerektirmeyen projeksiyon sağlayan, tamamen sıvı soğutmalı hava geçirmez şekilde kapatılmış optik motorlara sahip ilk 1 Çipli DLP™ projektörler olmasıyla öne çıkıyor. Şık yeni kabin tasarımı hem kompakt hem de hafif olup, projektörler kolay kurulum için lenssiz sadece 26 kg ağırlığında. Yedek Giriş, gösteri sırasında kesintileri önlemek için birincil sinyal kesintiye uğradığında ekran boşalması olmadan ikincil bir sinyale geçerken, Multi Laser Drive Engine olası diyot arızası durumunda parlaklık kaybını önlüyor.

8000lm, 10000lm ve 12000lm modellerine sahip PT-REQ12 Serisi, 2023’ün 2. çeyreğinde satışa sunulacak. 8000lm, 10000lm ve 12000lm modellerine sahip PT-REZ12 Serisi, 2023’ün üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak. (PARAFONU)

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos