Home Sasalı, Doğal Yaşam ve Modern Mimariyi Bir Arada Sunuyor

Home Sasalı, Doğal Yaşam ve Modern Mimariyi Bir Arada Sunuyor

Normkar İnşaat – Karcıoğlu güvencesiyle Çiğli Sasalı’da yapımı devam eden Home Sasalı projesinde örnek villanın lansmanı düzenlenen bir kokteylle yapıldı. Normkar Satış ve Pazarlama Müdürü Yiğit Uyal, toplam 21 villadan oluşan müstakil ve sosyal yaşam olanaklarını buluşturan projeyi, 15 Ocak 2023’e kadar lansmana özel avantajlı fiyatlarla yeni sahiplerine sunduklarını ifade etti. Home Sasalı projesinin benzerlerine göre

Normkar İnşaat – Karcıoğlu güvencesiyle Çiğli Sasalı’da yapımı devam eden Home Sasalı projesinde örnek villanın lansmanı düzenlenen bir kokteylle yapıldı.

Normkar Satış ve Pazarlama Müdürü Yiğit Uyal, toplam 21 villadan oluşan müstakil ve sosyal yaşam olanaklarını buluşturan projeyi, 15 Ocak 2023’e kadar lansmana özel avantajlı fiyatlarla yeni sahiplerine sunduklarını ifade etti. Home Sasalı projesinin benzerlerine göre birçok avantaja sahip olduğunu kaydeden Uyal, projeyi 2023 yılı sonuna kadar sahiplerine teslim edeceklerini dile getirdi.

Home Sasalı, Doğal Yaşam ve Modern Mimariyi Bir Arada Sunuyor

Home Sasalı, Doğal Yaşam ve Modern Mimariyi Bir Arada Sunuyor

Müstakil Yaşam Keyfi

Proje hakkında bilgi veren Uyal, “15 dönüm alan üstünde, 8 adet A tipi ve 13 adet B tipi villamızın birinci etap lansmanını gerçekleştiriyoruz. A tipi villalar, 700 metrekare arsa paylı 5+1 tipinde, müstakil havuzlu ve 400 metrekare brüt kullanım alanına sahip. B tipi villalar ise 500 metrekare arsa paylı 5+1 tipinde ve brüt kullanım alanı ise 300 metrekare olacak. A tipi villalarda müstakil 38 metrekarelik havuzlar bulunacak. Konumumuz, metrajlarımız ve sosyal alanlarla birlikte farklı bir konsept ortaya koyduk. Çoğu projeden farklı olarak villaların birbirine olan mesafesi de maksimum ölçüde uygulandı. Böylece villalar, müstakil yaşam konseptine daha uygun şekilde konumlandı. Site içindeki yürüyüş ve koşu yolu, aromatik bahçe ile herkesin doğayla vakit geçirebileceği bir ortam sunacağız. Günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak her iki tip evde de elektrikli araç şarj altyapısı bulunuyor” diye konuştu.

Bölgeye Talep Artıyor

Sasalı bölgesinin pandemi ve deprem nedeniyle şehir merkezine yakın konumda müstakil bahçeli konut arayanlardan talep gördüğünü ifade eden Yiğit Uyal, şöyle devam etti: “Sasalı doğal yaşama sahip olması nedeniyle İzmir’in yükselen değeri haline geldi. Burayı önemli kılan etkenlerden biri de çevre oto yollarına olan bağlantı kolaylığı. Sasalı çevreyoluyla Mavişehir’e 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Şehrin içinde ve tabiatla baş başa yaşam imkanı sunuyor. Altyapı çalışmalarının da süratle tamamlanma sürecine giren Sasalı, artık herkesin tercih ettiği bir bölge konumunda. Home Sasalı’nın ilk etabını teslim ettikten sonra projenin ikinci etabının yapımına da aynı bölgede başlayacağız. İkinci etap projemizi 12 dönüm alan üstünde 16 adet A tipi villa olarak yaşama geçirmek istiyoruz” (PARAFONU)

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos