Bakan Yardımcısı, Mardin’de Temaslarda Bulundu

Bakan Yardımcısı, Mardin’de Temaslarda Bulundu

Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık, bir dizi temasta bulunmak üzere Mardin’e gitti. Mardin’deki sağlık hizmetlerine ilişkin bilgiler alan…

Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık, bir dizi temasta bulunmak üzere Mardin’e gitti. Mardin’deki sağlık hizmetlerine ilişkin bilgiler alan Kırbıyık, şehirdeki sağlık yatırımlarını da yerinde inceleme fırsatı buldu. Vali Mahmut Demirtaş tarafından karşılanan Sağlık Bakan Yardımcısı Kırbıyık, Valilik Şeref Defteri’ni imzalayıp, şehirdeki çalışmalar ile ilgi bilgi aldı.

Ek Hizmet Binasını İnceledi

Mardin’de bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Kırbıyık, Vali Demirtaş’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti. İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret eden Sağlık Bakan Yardımcısı Kırbıyık, burada sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi aldı.  Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık, ziyaretlerinden sonra hasta kabülüne başlamış olan Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ek hizmet binasına, inşası sürmekte olan Şehir Hastanesine ve Kızıltepe Devlet Hastanesi’nin inşası devam eden ek hizmet binasına giderek incelemelerde bulundu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Kaynak: sağlık haberi

Para Fonu
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos