Aliağa Belediyesi Kariyer Platformu istealiaga.com Yayında

Aliağa Belediyesi Kariyer Platformu istealiaga.com Yayında

Aliağa Belediyesi, işveren ile iş arayan vatandaşları online platformu istealiaga’da buluşturuyor. İş arayışında olan vatandaşlar, birçok firmanın ve güncel iş ilanının yer aldığı platforma ücretsiz üye olarak özgeçmiş oluşturabildiği gibi açık ilanlara da hemen başvurabiliyor. Platforma ücretsiz üye olan firmalar ise iş talebinde bulunanların oluşturduğu özgeçmişleri yakından inceleme imkanı buluyor. Aliağa Belediyesi İnsan Kaynakları ve

Aliağa Belediyesi, işveren ile iş arayan vatandaşları online platformu istealiaga’da buluşturuyor. İş arayışında olan vatandaşlar, birçok firmanın ve güncel iş ilanının yer aldığı platforma ücretsiz üye olarak özgeçmiş oluşturabildiği gibi açık ilanlara da hemen başvurabiliyor. Platforma ücretsiz üye olan firmalar ise iş talebinde bulunanların oluşturduğu özgeçmişleri yakından inceleme imkanı buluyor.
Aliağa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, bünyesinde faaliyet gösteren İstihdam Ofisi ile işveren ve iş talebinde bulunanlar arasında köprü oluştururken online kariyer platformu istealiaga.com projesini de hayata geçirdi.

İşveren ve İş Arayanlar İçin Ücretsiz Üyelik

Aliağa Belediyesi ve İşkur’un ortak çalışması olarak projelendirilen istealiaga’ya hem firmalar hem de iş arayanlar ücretsiz üye olabiliyor. İş arayanlar, üyelik sonrası Türkiye’nin dört bir yanındaki ulusal ve uluslararası firmaların açık iş ilanlarına başvuru yapabiliyor. Platforma ücretsiz üye olan işverenler ise iş talebinde bulunanların oluşturduğu özgeçmişleri yakından inceleme imkanı buluyor. İş arayışında bulunan vatandaşlar, www.istealiaga.com adresinin yanı sıra istealiaga sosyal medya hesaplarında da güncel iş ilanlarını ve toplu iş görüşmelerini yakından takip edebiliyor. (parafonu.com)

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos