Bakan Koca’dan ‘MRHS Randevusu Nasıl İptal Edilir’ Açıklaması

Bakan Koca’dan ‘MRHS Randevusu Nasıl İptal Edilir’ Açıklaması

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, son bir kaç aydır MRHS randevuları hakkında vatandaşları bilgilendirmeye çaba gösteriyor. Bakan Koca, MRHS iptalleri

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, son bir kaç aydır MRHS randevuları hakkında vatandaşları bilgilendirmeye çaba gösteriyor. Bakan Koca, MRHS iptalleri hakkında bir paylaşımda bulundu.

Bakan Koca, yaptığı açıklamada, “Sisteme girin. İsminizin altında açılan menüye, Randevu Bilgilerinden randevu geçmişine tıklayın. Üstte, günü gelmemiş randevuyu göreceksiniz. Gelmeyeceğiniz randevu için İPTAL BUTONUNA basın. Bir hastaya yer açtığınız için teşekkür ederiz.Gitmeyeceğiniz randevuyu http://mhrs.gov.tr yerine, telefonla da iptal edebilirsiniz. 182 Çağrı Merkezimizi arayın, sorulara tuşlar yardımıyla cevap verin, iptal işlemi gerçekleşsin. Bir hastaya yer açtığınız için teşekkür ederiz. KAPI KOMŞUSU İKİ KİŞİ DÜŞÜNÜN. Biri randevu almış, gitmeyecek. İptal etmemiş. Diğeri, aynı branşta randevu almakta zorlanıyor. İptal edilmeyen randevuların yol açtığı sorun bu kadar açık. Zorluk çıkardığımız kişi bir yakınımız da olabilir. Randevu sorununu birlikte çözebiliriz” şeklinde konuştu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) 

Kaynak: sağlık haberi

Para Fonu
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos