Gdz Elektrik Sürdürülebilirlik Raporu 6 ödül kazandı.

Gdz Elektrik Sürdürülebilirlik Raporu 6 ödül kazandı.

Gdz Elektrik’in “sürdürülebilir”, “yenilikçi” ve “insan odaklı” yaklaşımıyla hazırladığı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu, LACP Spotlight & Inspire Awards 2022’den 6 ödül kazandı. League of American Communications Professionals – (LACP )Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi Vizyon Ödülleri kapsamında her yıl uluslararası olarak düzenlenen yarışmada, birçok ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ait raporlar, ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup,

Gdz Elektrik’in “sürdürülebilir”, “yenilikçi” ve “insan odaklı” yaklaşımıyla hazırladığı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu, LACP Spotlight & Inspire Awards 2022’den 6 ödül kazandı.

League of American Communications Professionals – (LACP )Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi Vizyon Ödülleri kapsamında her yıl uluslararası olarak düzenlenen yarışmada, birçok ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ait raporlar, ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım dili, rapor finansalları, yaratıcılık, mesaj açıklığı ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendiriliyor.

LACP 2022 Spotlight & Inspire Awards’a 2021 yılı Sürdürülebilirlik Raporu ile katılan Gdz Elektrik, Türkiye’den ve dünyadan pek çok şirket arasında değerlendirilerek farklı kategorilerde 6 ödülün sahibi oldu. Gdz Elektrik aynı zamanda yarışmaya katılan dünya çapında 100 şirket arasında da 64. sırada yer almayı başardı.

100 Üzerinden 98 Puan

Uluslararası alanda elde edilen başarıyı değerlendiren Gdz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel, League of American Communications Professionals’da (LACP) 2021 Sürdürülebilirlik Raporumuzla almış olduğumuz 6 farklı ödülün yanı sıra raporumuzun 100 üzerinden 98 puan alması bizler adına önemli bir başarı. Bu ödülü almamızı sağlayan sürdürülebilirlik raporunu hazırlayan ve raporda yer alan çalışmalara imza atan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Odağına insanı ve memnuniyeti aldığımız çalışmalarımızı her alanda sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Ödüller;

Küresel İletişim Tek Seferlik / Yıllık: Ortaklar/İştirakler kategorisinde 2 Altın ödül,
Kurumsal Yayıncılık Sürdürülebilirlik Raporu kategorisinde Altın Ödül,
Küresel İletişim Tek Seferlik / Yıllık: Müşteriler kategorisinde Gümüş Ödül,
Küresel iletişim Tek seferlik/ Yıllık : topluluk kategorisinde Gümüş Ödül,
Çevrim içi Raporlar arasında Gümüş Ödül

(PARAFONU)

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos